Kombi alırken dikkat edilmesi gerekenler , hangi kombi markalarını seçmeliyim ?
Kombi markaları , modelleri ve fiyatları arasında en uygununu seçerken öncelikle kombinin elektrikle çalışan, gazı yakan ve suyu ısıtarak hem ısınma hem de kullanım sıcak suyu sağlayan bir donanımda görev yaptığı bilinmeli. Uygun malzeme ve titiz bir işçilikle döşenmiş donanım, kaliteli kalorifer radyatörleri , kombinin verimini ve tasarrufunu belirleyen ana etmenlerdir. Kombi markası seçerken kombi cihazı ve donanımı konusunda eğitim almış firmalara başvurmak ise ön şart.

Kombi markalarını ve kombi modellerini seçerken;
* Kombi Markasının teknolojik gelişmelere ne kadar uyum sağladığı araştırılmalı,
* Kombinin tip, ateşleme sistemi, kapasite ve verim açısından uygunluğu dikkate alınmalı,
* Kombinin kalite, tasarım ve güvenliği makineyi almadan önce incelenmeli,
* Kombinin sessizliği ve ekonomikliğine bakılmalı,

* Kombi markaları karşılaştırması yapılarak rakiplerine teknik üstünlüğü araştırılmalı,
* Diğer. kombi markalarına nazaran ön plana çıkan üstün özelliklerinin pratik kazanç sağlayıp, sağlamadığına dikkat edilmeli.
* Kombi markalarının satış sonrası hizmetlerinin yaygınlığı öğrenilmeli.
* Kombi Yedek parça ve aksesuar fiyatlarının düzeyine bakılmalı.
* Kombi ve radyatörleri için fiyat performans değerlendirilmesi yapılmalı.
* Tüm piyasa araştırması yapılmak suretiyle ve Kombi markaları, kombi modelleri ve kombi fiyatları arasında mukayese yapılarak ; Neden daha ucuz neden daha pahalı olduğu konusunda ikna olunmalı ve buna göre en uygun ve sizin için en iyi kombi markalarını tespit etmeli ve en nihayetinde size uygun en iyi kombi markası hangisidir onu bularak kombinizi satın almalısınız. —ECA BAYİSİECA VANA. ECA KOMBİ. ECA YETKİLİ SATICI  ECA BAŞAKŞEHİRDE SATIŞ ŞUBESİ AÇILMIŞTIR ECA ANA BAYİİ BAŞAKŞEHİR . eca kombi eca satış. eca kombi satış ve montaj.  ECA KOMBİ.